"Sanal Şantajlara İzin Vermeyeceğiz!"

AK Parti Grup Toplantısı'nda konuşan Başbakan Davutoğlu, 'iftira ve kumpaslarla uğraşan sanal şarlatanlara izin vermeyeceğiz' şeklinde konuştu.

Bu içerik 652 kez okundu.

AK Parti Grup Toplantısı'nda konuşan Başbakan Davutoğlu, 'iftira ve kumpaslarla uğraşan sanal şarlatanlara izin vermeyeceğiz' şeklinde konuştu.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, iftira ve kumpas çabalarına dikkat çekerek "birileri iftira ve kumpaslarla uğraşırken, biz milletimize hizmet için koşturuyoruz, sanal şarlatanlara izin vermeyeceğiz" dedi.

Dönem dönem AK Parti'nin sonu geldi diye sevinenlerin olduğuna işaret eden Davutoğlu, "küresel güçlerin çakma yerli versiyonlarına asla pabuç bırakmayacağız" ifadelerini kullandı. 

Davutoğlu şunları söyledi:

7 Haziran sonrasında 'AK Parti'nin sonu geldi' diye sevinç çığlıkları atanları hatırlayınız. Siyasetin üzerinde yeniden vesayet hesapları yapılabileceğine seviniyorlardı. Biz dik durduk, heveslerini kursaklarında bıraktık.

Bir araya gelmesi imkansız terör örgütleri eşzamanlı olarak harekete geçtiler. Bizi 78 milyonluk aile yapan birliğimize saldırdılar. 'Türkiye sahipsiz değildir, terör örgütlerinin bu ülkeyi esir almasına izin vermeyiz' dedik. 1 Kasım'da milletin oylarıyla destan yazdık. Bunu sizler başardınız, bizler başardık.

"BİRİLERİ İFTİRA VE KUMPASLARLA UĞRAŞIRKEN..."

Bizler küresel güçlerin çakma yerli versiyonlarına asla pabuç bırakmayacağız.Bu hareketin en önemli özelliği yerli ve milli olmasıdır. 

Birileri iftira ve kumpaslarla uğraşırken, biz milletimize hizmet için koşturuyoruz. Her hafta başka bir ilde onlarca açılış yapıyoruz.

"DAVA ARKADAŞLARIMIN KALBİNİ KIRAMAM"

Nefsimi ayaklar altına alırım, asla dava arkadaşlarımın kalbini kırmam. Bir faninin terk etmeyeceği düşünülen her makamı elimin tersiyle iterim ama asla bu kutlu hareketteki hiçbir dava arkadaşımın kalbini kırmam. 

Bu kadroların üzülmesine izin vermem. Bugün herkes imtihanlıdır. Kim ne fitne yaparsa yapsın, kim ne yazarsa yazsın, biz bu iki yazıcının(iki omuzunu işaret ederek) dosyasından korkalım, Allah'tan korkalım.

davutoğlu ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
PeterRat     2017-08-22 “Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo! Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo. https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona Book Now ''' http://segwayverona.com/ https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Lucescu ile Konuştum, O Takımla Anlaştı!"
Mario Gomez'e Teklif Üstüne Teklif
Mario Gomez'e Teklif Üstüne Teklif